Sık Sorulanlar ( Bilgilendirme)

NE ZAMAN  ? :

Pasta, kurabiye ve cupcake istemek için yaklaşık 7gün , en gec 3gün  öncesinde bilgi verebilmeniz durumunda programıma alıp hazırlık yapabilirim..
 Düğün, nişan gibi organizasyonlar için en az 3 hafta öncesinde haberleşmek faydalı olacaktır...

NEREDESİNİZ ? :

Ben Antalya'dayım. Ürünlerinizi buradan   belirleyeceğimiz gün ve saatte teslim alabileceğiniz gibi artı yol ücreti ödeyerek istediğiniz yere teslim edilmektedir.

ŞEHİR DIŞINA GÖNDERİM ? :

Antalya dışına kargo ile pasta gönderemiyorum.

 Kargo ile Türkiye'nin her iline ve Yurtdışına kurabiye ve kremasız cupcake gönderebiliyorum....


MINIMUM BOYUTLAR ? :

Pasta, kurabiye ve cupcakeler için minimum boyutumuz 15 kişiliktir...  Ürünleriniz, bunun üzerindeki istediğiniz büyüklük ve adette hazırlanabilir.

DİZAYNI SİZ Mİ YAPIYORSUNUZ, BİZİM İSTEDİKLERİMİZ DE OLABİLİYOR MU? :

Pastanızın dizaynı ile ilgili  belirli bir konu varsa öncelikle onu bildirmenizi rica ediyorum... Bu çocuklar için, bir çizgifilm teması olabilir. Ya da tamamen özgün ve kişiye özel bir tasarım arzu edebilirsiniz.... Pastanızın büyüklüğüne göre belirlenmiş konu ile ilgili hangi figürlerin kullanılabileceğini (sizin belirleyeceğiniz öncelik sırasına göre)  ve bu figürlerin sayılarını size bildirebilirim... Bu konu pasta üzerindeki üç boyutlu her figürü herhangi bir kalıp kullanmadan sadece elimde şekillendiriyor olmamdan dolayı önem taşıyor... Örneğin;  minimum boyuttaki bir pasta üzerine 1 ya da birbirinin ayrılmaz parçası olan en fazla 2 figür yapılabilir.. Çevresine yapılacak diğer tamamlayıcı süslemeler,  isim, yaş , temenni bildiren öğeler dizaynın bir parçası olarak zaten uygulanacaktır....

PASTAMIZ NELİ OLABİLİR ?:

Pastaların pandispanyasını, Şeker hamurunu, kremasını, cupcakelerin içeriğini ve kurabiyelerin içeriğini tamamen kendim hazırlıyorum.... Herhangi hazır bir mix ya da ürün kullanmıyorum...  Çikolatalı ya da vanilyalı olarak uygulanabilir...   İçerik arzuya göre üzeri çikolata kaplı fıstıklar, krokan, muz,  çilek(mevsiminde taze) eklenerek zenginleştirilebilir..

 FİYATLANDIRMA ? :

Pastalar için dilim fiyatımız, kurabiye ve cupcakeler için adet fiyatımız; model, büyüklük/adet ve zamanı hakkında bilgiler içeren mailinize cevaben bildirilir...
Bunun için özellikle gulunkurabiyeevi@hotmail.com adresine yazılı olarak bildirimde bulunmanızı önemle rica ediyorum.. Ya da 0 537 877 86 27 nolu telefondan bana ulaşabilirsiniz.

İlginize teşekkür eder, özel günlerinize Gül'ün Kurabiye Evi ürünleriyle tad katabilmekten mutluluk duyarım... Görüşebilmek dileğiyle.... Sevgiler...
GÜL DOĞAN

 
Gül'ün Kurabiye Evi